Diakonia

Wincenty Zakrzewski OCist:
Mogilski proboszcz; nasz moderator; lubi jeść; pasjonuje go wszystko, co ma związek z II Wojną Światową; najchętniej zwiedza krakowskie bunkry; krąży legenda, że co czwartek wychodzi na Turbacz; ostatnio odkrył talent do prowadzenia sklepiku parafialnego; mistrz organizacji; z wielką fascynacją odkrywa charyzmat Światło-Życie

Jakub Lis OCist:
Pełen zapału i uśmiechu świeżo wyświęcony i pobłogosławiony do kapłaństwa Cysters; także lubi jeść 🙂 ; lubi chodzić na pielgrzymki; z Bożą radością podchodzi do swoich obowiązków; otwarty na ludzi; od pierwszego wejrzenia pokochał naszą wspólnotę oazową i postanowił zadomowić się w niej na dłużej.

an.muz.Weronika Bielec:
Animatorka Muzyczna; prowadzi śpiew dla ODB, prowadzi grupę przed 3°OND, pięknie śpiewa; zawsze chętna do pomocy; spełnia się jako ciocia; ma wiele pomysłów i chętnie się nimi dzieli; kiedy dostaje 5.0 na studiach matematycznych to boi się, że jej to obniży średnią; bardzo uzdolniona.

kand.an.muz.Kamila Folfas:
Kandydatka na Animatora Muzycznego; prowadzi śpiew na Mszach Oazy Młodzieżowej; ma tysiąc pomysłów na minutę; samodzielna i odpowiedzialna; chce służyć innym; zwariowana; dzieli się z innymi swoim doświadczeniem życiowym i doświadczeniem wiary, dzięki czemu ubogaca wszystkich wkoło.

kand.an.Renata Baran:
Kandydatka na Animatora Ruchu; prowadzi grupę przed 3°OND; bardzo zżyta ze swoimi uczestnikami; odpowiedzialna; lubi pomagać innym; zapalony organizator… wszystkiego! 🙂 ; logistyk; bardzo lubi czuć się potrzebna; podobno Renata – typowa oazówa; Krakowianka, Nowo-Hucianka, a zarazem góralka z Ludźmierza.

an.Basia Karwowska:
Animatorka Ruchu; prowadzi grupę przed 2°ONŻ; szczypiornistka z wyższej półki; uwielbia wszystko, co związane z folklorem; tańczy i śpiewa w zespole ludowym; fanka Oazy na os.Kalinowym; programowanie i informatyka nie są jej obce; zaraża uśmiechem.

an.Gabi Flaszczyńska:
Animatorka Ruchu; prowadzi grupę przed 1°ONŻ; wszędzie jej pełno; nie che zmarnować żadnej szansy danej jej od Boga; pracowała w Komitecie Organizacyjnym ŚDM Kraków 2016 przy Sekcji Wolontariatu; jest we wspólnocie „Chrystus w Starym Mieście”; wolontariuszka w Centrum Wolontariatu „Góra Dobra”; ma wiele pasji m.in liturgia, śpiew, taniec, biologia, dziennikarstwo.

an. Sylwia Wrona:
Animatorka Ruchu; prowadzi grupę po 3°ONŻ; szalona dziewczyna; projektowanie krajobrazów (nie tylko w Simsach) nie jest dla niej straszne; lubi wyzwania; głęboko wierzy, że Bóg przygotował dla niej piękny plan; każdego dnia zakochuje się na nowo w charyzmacie Światło-Życie.

an.Monika Konrad:
Animatorka Ruchu i ODB; prowadzi grupę przed 2°OND; ambitnie przyjmuje nowe wyzwania; trenuję siatkówkę; przyszła fizjoterapeutka; lubi przebywać z ludźmi; odpowiedzialna; wkrótce prywatny fotograf Oazy Mogilskiej; potrafi pięknie pakować prezenty, a także siebie i bliskich w jakieś ciekawe tarapaty. 🙂