Diakonia Oazy Mogilskiej (DOM)

DOM – Diakonia Oazy Mogilskiej

mod.Jakub Lis OCist:
Pełen zapału i uśmiechu świeżo wyświęcony i pobłogosławiony do kapłaństwa Cysters; jak każdy zakonnik z tego zgromadzenia – lubi jeść 🙂 ; kocha podróżować i zwiedzać nowe miejsca na świecie; z Bożą radością podchodzi do swoich obowiązków; otwarty na ludzi; od pierwszego wejrzenia pokochał naszą wspólnotę oazową i postanowił zadomowić się w niej na dłużej.

an.muz.Weronika Bielec:
Animatorka Muzyczna; prowadzi śpiew dla ODB, prowadzi grupę przed 1°ONŻ, pięknie śpiewa; zawsze chętna do pomocy; spełnia się jako ciocia i narzeczona; ma wiele pomysłów i chętnie się nimi dzieli; kiedy dostaje 5.0 na studiach matematycznych to boi się, że jej to obniży średnią; bardzo uzdolniona.

an.Gabriela Flaszczyńska:
Animatorka Ruchu; prowadzi grupę po 3°ONŻ i Oazę dzieci Bożych; wszędzie jej pełno; nie che zmarnować żadnej szansy danej jej od Boga; pracowała w Komitecie Organizacyjnym ŚDM Kraków 2016 przy Sekcji Wolontariatu; ma wiele pasji m.in liturgia, śpiew, taniec, biologia, dziennikarstwo.

an.Monika Konrad:
Animatorka Ruchu i ODB; prowadzi grupę przed 2°ONŻ; ambitnie przyjmuje nowe wyzwania; trenuję siatkówkę; przyszła fizjoterapeutka; lubi przebywać z ludźmi; odpowiedzialna; wkrótce prywatny fotograf Oazy Mogilskiej; potrafi pięknie pakować prezenty. 🙂

an.Natalia Polaniak:
Animatorka Ruchu; prowadzi grupę przed 2°OND; perfekcjonistka, która potrafi wszystko zawierzyć Bogu; studiuje filologię polską – dzięki niej odkrywamy nowe słowa i ich znaczenia; ma auto, które wygląda jak „foka” 😉